Header top area left

Header top area left

Header top area right

Header top area right

Witaj! Chcesz zamówić dietę online?

Nazywam się Alicja Mojeździk i z wykształcenia jestem dietetykiem. Już od ponad 10 lat układam indywidualne plany żywieniowe oraz udzielam porad dietetycznych online.

Tworzę diety dopasowane do indywidualnych potrzeb podopiecznego, które zawierają smaczne i łatwe do przygotowania posiłki.

Dieta to sposób odżywiania nie na chwilę ale na całe życie. Dlatego układając plan żywieniowy dla podopiecznych kładę nacisk na jego praktyczne aspekty. Ma być smacznie, szybko i zdrowo. Jadłospis opieram na produktach ogólnodostępnych, jest elastyczny  i dostosowany do trybu życia. Nie wymaga długiego przesiadywania w kuchni, bo kto dziś ma na to CZAS! Sprawdź dostępne pakiety i wybierz najlepszy dla siebie!

 

W czym mogę Ci pomóc?

Indywidualne porady dietetyczne online — zmienię Twój styl żywienia!

Tworzenie indywidualnych planów dietetycznych online to nie jedyna moja usługa. Od wielu lat zajmuję się również poradnictwem żywieniowym w kwestiach zdrowotnych. Powiem Ci czy Twoja dieta na pewno służy Twojemu zdrowiu. Przeanalizuję wyniki badań i wskażę, jakie produkty mogą pomóc Ci w walce z chorobą. Pokażę, jak odpowiednio skomponować dietę w chorobie. W cenie udostępniam również przykładowy jadłospis aby zmiana żywieniowa była jeszcze skuteczniejsza. Konsultacje odbywają się w formie video rozmowy lub w formie zaleceń dietetycznych drogą e-mailową, wybór należy do Ciebie. I co najważniejsze? nie musisz wychodzić z domu! 🙂

 

Dlaczego warto zamówić u mnie dietę online?

Doświadczenie

Od 10 lat pracuję w zawodzie i doradziłam już wielu podopiecznym w tym, jak odmienić swoją sylwetkę, poczuć się dobrze we własnej skórze i zminimalizować negatywne objawy różnych chorób. Moje diety online są dostępne dla osób dorosłych, którzy chcą wreszcie o siebie zadbać i trzymam kciuki, że Ty również do nich należysz. Możesz mi zaufać, a na pewno się nie zawiedziesz.

ice-cream-with-slice-of-strawberries-and-banana-toppings-1660532

Niska cena

Dietetyka to moja pasja. Sprawia mi tak wielką przyjemność, że chcę pomóc jak największej liczbie osób w przejściu na dobrą stronę żywienia. Dlatego dokładnie sprawdziłam cenniki mojej konkurencji. Po dłuższej analizie doszłam do wniosku, że moje ceny nie naruszą Twojego budżetu domowego, ale za to mogą pozytywnie wpłynąć na Twoje życie.

Korzyści zdrowotne

Jesteś zmęczony lub zmęczona, a do tego często czujesz rosnący stres lub złościsz się bez powodu? Pragniesz pozbyć się zbędnych kilogramów i nie ryzykować efektem jojo? W tym wszystkim mogą Ci pomóc moje plany dietetyczne online. Wystarczy, że uczciwie wypełnisz formularz i w razie potrzeby wyślesz aktualne badania, a odmienię Twój jadłospis, żeby dodawał Ci skrzydeł, zamiast obierał siłę do życia.

pancakes-with-strawberries-and-blueberries-on-top-2732666

Co mówią o mnie moi klienci?

„Dzięki odchudzającemu planowi dietetycznemu wreszcie zrzuciłam oponkę z brzucha! Lubię wracać tutaj po porady czy przepisy”.
Jola
lat 28
„Pani Alicja zmotywowała mnie do zrobienia badań morfologicznych. Później opłaciłam dietę odchudzającą i trzymam się otrzymanej rozpiski. Takie odchudzanie to ja rozumiem!!!”
Basia
lat 53
„Szybko, smacznie i tanio. Stosuję się do zaleceń planu przy diecie w chorobie Hashimoto i czuję, że mam tyle energii, że mogłabym góry przenosić:) Dzięki!”
Jagoda
lat 39

Zamów dietę na Dietetyczna-strefa - cennik

Zalecenia dietetyczne

140 zł

Konsultacja e-mail, rekomendowana dla osób chorych

konsultacja Online

180 zł

Zamów, jeśli potrzebujesz porady dietetyka (45 -50 min)

Pakiet Na dobry początek

150 zł

Współpraca 1 miesięczna

Pakiet klasyczny

270 zł

Współpraca 2 miesięczna

Jak zamówić dietę online u mnie?

1. Wybierz pakiet dla siebie

lub konsultację online z dietetykiem. Możesz też zdecydować się na indywidualne zalecenia dietetyczne online.

2. Dokonaj płatności

za wybrany przez siebie pakiet. Po realizacji zakupu otrzymasz ode mnie formularz chorobowo-żywieniowy.

3. Wypełnij formularz

i prześlij go na adres dietetyczna-strefa.pl . Dołącz swoje ostatnie wyniki badań bądź historię choroby jeśli taką posiadasz.

4. Termin konsultacji

oczekuj wiadomości e-mail dot. terminu konsultacji lub Twojego planu żywieniowego

5. Realizujemy plan!

który dla Ciebie ułożyłam, pomogą Ci w tym dołączone do planu wskazówki oraz moja stała opieka.